Nakładane rolety z PVC to system rolet zintegrowanych z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. Zasada kompatybilności –charakterystyczna dla programu systemów profili-obowiązuje także w systemie rolet zewnętrznych. Bogata kolorystyka skrzynek, prowadnic i pancerzy oraz różnorodność napędów rolety i jej zabezpieczeń spełniają wszelkie wymagania Klientów. Nowoczesny system rolet zewnętrznych oferuje wysoki stopień izolacyjności termicznej, jako że istnieje możliwość uzyskania współczynnika izolacji termicznej o wartości nawet k=0,6 W/(m2K). Dzięki zastosowaniu w prowadnicach szczotkowych uszczelek oraz uszczelnień współwytłaczanych ograniczony został hałas pojawiający się w trakcie uruchamiania rolety.

roleta z rewizja od czola_mini

Rolety z rewizją od czoła – dostępna w rozmiarach 170 lub 210 mm. Na indywidualne życzenie klienta istnieje także możliwość wykonania skrzynki o wysokości 240 mm. Konstrukcja umożliwia jednostronną zabudowę rolety, dzięki czemu jest ona niewidoczna z zewnątrz budynku, prac konserwatorskich można dokonywać po otworzeniu klapki na czole skrzynki umieszczonej wewnątrz pomieszczenia.

roleta z rewizja od dolu_mini

Rolety z rewizją dolną – dostępna o wysokości skrzynki w wymiarach  170 lub 210mm . Roleta jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym  praktycznie całkowitą zabudowę od wewnątrz i z zewnątrz, dzięki czemu widoczna staje się tylko prowadnica i aluminiowy pancerz. To z kolei ma istotny wpływ na estetykę rolety po jej zamontowaniu. Dostęp do skrzynki w celu prac konserwatorskich możliwy jest po otworzeniu klapki zamieszczonej u jej dołu.

 • Doskonała ochrona przed słońcem, wiatrem, deszczem,  śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi
 • Bardzo dobra izolacja akustyczna budynku, dzięki czemu w domu rolety gwarantują minimalizację odczuwalnego hałasu i można cieszyć się spokojem i błogą ciszą
 • Świetne parametry termoizolacyjne okna z roletą – okno IGLO5 o współczynniku Uw= 0,99 W/(m2K) z zamkniętą roletą uzyskało współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie 0,75 W/(m2K), co potwierdziły wyniki badań uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej
 • Idealne zabezpieczenie przed włamaniem, dzięki zastosowaniu licznych rozwiązań związanych z blokadą podnoszenia rolety oraz ich sterowaniem, rolety stanowią barierę ochronną przed złodziejami i włamywaczami.
 • 01 srebrny
 • 02 biały
 • 03 szary
 • 05 beżowy
 • 08 brąz ciemny
 • 09 brązowy
 • 23 antracyt
 • 24 złoty dąb
 • 28 orzech

Kładąc nacisk na elegancję i estetykę wykonania gwarantujemy montaż rolety wraz z prowadnicami w taki sposób, że ani roleta ani prowadnice nie będą widoczne od strony zewnętrznej (roleta zakryta elewacją), natomiast od wewnątrz widoczna pozostaje jedynie klapa rewizyjna, przez którą dokonywane są ewentualne prace konserwacyjne i serwisowe. Oferujemy również możliwość wykonania rolety z klapą rewizyjną od dołu skrzynki, co umożliwia zabudowanie rolety również od wewnątrz. W takim przypadku roleta staje się praktycznie niewidoczna, co dodatkowo zwiększa walory estetyczne wykonania i stanowi gwarancję zadowolenia Klienta.
Elegancki wygląd rolety podkreśla ponadto kaseta rolety i prowadnice, które wykonane są z PVC w kolorze białym, brązowym lub w okleinie Renolit, natomiast pancerz aluminiowy wypełniony pianką termoizolacyjną dostępny jest w kolorach: antracyt, brązowy, orzech, brąz ciemny, złoty dąb, srebrny, szary, biały, beżowy. Istnieje możliwość zastosowania lameli i listew końcowych w tym samym kolorze. Firma oferuje kilka rozwiązań wygodnego podnoszenia i zamykania rolet, tj. ręcznie za pomocą paska lub korby oraz automatycznie sterując pilotem albo wyłącznikami.